KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108178
nr 1610 8178
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:18:26
300 kr
500 kr